Aktualności

Uroczysta konferencja z okazji 20 – lecia ZAFOS

 

Z przyjemnością informujemy, że w bieżącym roku mija 20 rocznica utworzenia Zachodniopomorskiego Forum Organizacji Socjalnych ZAFOS, parasolowej organizacji  zrzeszającej aktualnie 111 NGO’s z Pomorza Zachodniego.

Ostatnie lata naszej wspólnej, wytężonej pracy obfitowało w wiele ciekawych projektów, realizowanych z wieloma partnerami w tym z Niemiec. Ich wartość to ponad 12 mln złotych pozyskanych dotacji.

Nasz jubileusz świętować będziemy uroczystą  konferencją , która odbędzie się:

25 czerwca  2022 roku o godz.12.00

w sali bankietowej  Willi West-Ende w Szczecinie.

Szczególnie cieszymy się, że uczestnicy konferencji będą mieli okazję wysłuchać dwóch jubileuszowych wykładów:

O godzinie 12.55 rozpocznie się wykład jubileuszowy pt. „Rola współkreacji usług użyteczności publicznej przez organizacje pozarządowe w umacnianiu demokracji” – prowadzony przez Pana Krzysztof Balona, członka Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego w Brukseli.

Natomiast o godzinie 13.15 zapraszamy na  wykład członkini Europejskiego Komitetu Ekonomiczno- Społecznego w Brukseli pani Justyny Ochędzan na temat: „Rola organizacji pozarządowych w Polsce w świadczeniu wsparcia dla uchodźców z Ukrainy w świetle Rezolucji Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego”

Mamy nadzieję, że konferencja będzie okazją do spotkania, wspomnień, wymiany doświadczeń oraz polem dyskusji nad drogami rozwoju ZAFOS w kolejnych latach.

Serdecznie zapraszamy!