Aktualności

Beata Karlińska – wybory do samorządu 2014

Zarząd Zachodniopomorskiego Forum Organizacji Socjalnych ZaFOS pragnie poinformować o starcie Pani Beaty Karlińskiej – prezesa Fundacji Pomocy Chorym na Zanik Mięśni w Wyborach Samorządowych 2014 i kandydowaniu na radną Sejmiku województwa zachodniopomorskiego.

 

 

Gorąco zachęcamy przedstawicieli naszych organizacji członkowskich (Mieszkańców Szczecina oraz powiatu polickiego) do oddania głosu na Panią Beatę, która od ponad 21 lat bierze czynny udział w tworzeniu polskiego systemu wsparcia Osób Niepełnosprawnych nie tylko na szczeblu lokalnym, ale także i krajowym.

Polityka społeczna jest dla Niej priorytetem nie tylko ze względów zawodowych, ale także dzięki swojmu 27-letniemu synowi Piotrowi, który od urodzenia choruje na rdzeniowy zanik mięśni. To właśnie On natchnął Panią Beatę do założenia Fundacji Pomocy Chorym na Zanik Mięśni, której jest prezesem od ponad 21 lat. Dzięki sporemu zaangażowaniu w swoją pracę społeczną pozyskała wiele kontaktów, które z pewnością pozwolą jej zrobić więcej dla naszego województwa, a co za tym idzie i całej Polski.