Aktualności

Targi Organizacji Pozarządowych – Barlinek

Zachodniopomorskie Forum Organizacji Socjalnych „ZaFOS” wraz z Partnerem Szczecińską Fundacją „Talent-Promocja-Postęp” w ramach projektu „Rozwój Społeczeństwa Obywatelskiego” zapraszają na Targi Organizacji Pozarządowych, które odbędą się w dniu
17 września 2011 r. w Barlinku na Rynku w godzinach od 12.00 do 16.00.

Targi są doskonałą okazją do zaprezentowania się Państwa organizacji pozarządowych, poznania się z przedstawicielami innych organizacji, wymiany doświadczeń, jak również nawiązania kontaktów będących początkiem realizacji wspólnych inicjatyw.

Targi połączone będą z Festynem dla lokalnej społeczności. Zaplanowany jest konkurs na najciekawszą prezezentację organizacji i stoiska. Na zwycięzcę czeka nagroda.

Zapraszamy do udziału!

Organizator zapewnia:
– bezpłatny udział w Targach
– stoisko (namiot 3×3 ze standardowym wyposażeniem tj. stół i 2 krzesła)

Istnieje możliwość zaprezentowania różnych form swojej działalności na stoiskach np. wyroby rękodzieła artystycznego, wyroby kulinarne i inne (istnieje możliwość ich sprzedaży ) a także na scenie – występy artystyczne (chóry, zespoły taneczne).

Prosilibyśmy również o przesłanie opisu swojej działalności wraz z informacjami, które chcieliby Państwo aby były przedstawione przez konferansjera na scenie.

Warunkiem udziału w Targach jest przesłanie formularza zgłoszeniowego (formularz zgłoszeniowy jest dostępny poniżej) do dnia 5 września 2011 r. na adres:

Zachodniopomorskie Forum Organizacji Socjalnych „ZaFOS”
ul. al. Wojska Polskiego 69
70-478 Szczecin

– e-mail: kontakt@zafos.pl
– faks: 91 812 09 12

W sprawach organizacyjnych należy kontaktować się z P. Anną Dębowską 91 433 80 21 lub 501 223 806.