Aktualności

Spotkanie informacyjne 22 marca 2011r. w Nowogardzie – Projekt Rozwój Społeczeństwa Obywatelskiego

W dniu 22 marca br. o godz. 13.00, w Centrum Edukacji i Przedsiębiorczości SFTPP „PROFIT” w Nowogardzie, odbyło się spotkanie informacyjno-rekrutacyjne dla organizacji pozarządowych z powiatu goleniowskiego, w ramach realizowanego przez ZaFOS projektu „Rozwój Społeczeństwa Obywatelskiego”.

 

W spotkaniu wzięło udział 16 osób, które reprezentowały organizacje pozarządowe m.in z Nowogardu i Goleniowa. Na spotkaniu obecni byli: burmistrz Nowogardu Robert Czapla, dyrektor Centrum Edukacji i Przedsiębiorczości „PROFIT” Jerzy Jabłoński, Dorota Kamecka  ZaFOS Szczecin oraz Anna Kolmer ekspert ds. szkoleń, doradztwa i rekrutacji w projekcie. Uczestnikom spotkania przedstawiono zasady funkcjonowania projektu w województwie zachodniopomorskim.

Omówiono rolę utworzonych punktów informacyjno-doradczych w Świnoujściu, Barlinku i Nowogardzie w ramach projektu. Uczestnicy zapoznali się z dokumentacją projektu, umożliwiającą organizacjom i jej członkom, udział w nim. W trakcie spotkania swój udział w pierwszym szkoleniu w dniach 24-27 marca br. w siedzibie Centrum Edukacyjnego SFTPP „Dydaktyk” w Barlinku przy ul. Szosowej 2, zadeklarowało 7 osób. Powstała również lista organizacji które zgłosiły swój akces przystąpienia do udziału w projekcie.

Zdjęcia ze spotkania

{phocagallery view=category|categoryid=21|limitstart=0|limitcount=0}