Aktualności

Uroczyste otwarcie nowej siedziby biura!

Otwarcie nowego biura odbyło się w niezwykle uroczystej atmosferze. Wszystkich przybyłych gości przywitała Iwona Żukiert Prezes Zarządu ZAFOS. W swoim wystąpieniu przywołała historię, nawiązując do długoletniej działalności w której uczestniczy współpracujących 106 organizacji członkowskich.

Złożyła podziękowania wszystkim gościom za trud oraz zaangażowanie, które przyczynia się do ciągłego rozwoju, dzięki pracy odnosimy sukcesy i podnosimy standardy będąc nadal liderem w zakresie non-profit. Siedziba to kolejny krok w podnoszeniu standardów i zaspokajaniu potrzeb naszych współpracujących organizacji – podkreśliła prezes zarządu.

Na otwarciu nowego biura obecny był Bartosz Arłukowicz Poseł Parlamentu Europejskiego, który jest zaprzyjaźniony z organizacją od wielu lat i uczestniczył w obchodach jej X-  lecia. W tym roku będziemy świętować XX – lecie ZAFOS.

Nie zabrakło słów podziękowań za zaangażowanie całego zespołu w przeprowadzkę biura do nowej siedziby. Przez ostatnie 1,5 roku mieściliśmy się w mieszkaniu prywatnym.

Trudna sytuacja epidemiologiczna przez cały okres działalności nie przeszkodziła w rozwoju organizacji, która stale poszerza swoje kompetencje oraz realizuje nowe projekty tak niezbędne w nowej rzeczywistości.

Mamy nadzieje, że lokalizacja nowej placówki ułatwi kontakt.  Obecnie nasza centrala mieści się przy Al. Wojska Polskiego 63 (PCK II piętro, numery pokoi 9,10) Niewątpliwą zaletą nowej siedziby jest jej położenie – znajduje się ona przy głównej alei  w centrum Szczecina i jest dobrze skomunikowana, pod samymi drzwiami jest przystanek tramwajowy oraz autobusowy. Zapraszamy członków ZAFOS i sympatyków do odwiedzin.