Aktualności

Prosimy o wsparcie naszej kandydatki do tytułu Szczecinianka Roku 2016 – zagłosujcie na Izabelę Ciesielską, Skarbnika ZaFOS

Szanowni Państwo Członkowie ZaFOS,

Do 19 kwietnia br. trwa głosowanie SMS na Izabelę Ciesielską, Skarbniczkę ZaFOS, która pretenduje do tytułu Szczecinianka Roku 2016 r. Bardzo Jej kibicujemy, bo to wspaniały i aktywny społecznie człowiek. Bardzo prosimy o Państwa głos. Aby oddać głos na Izę wystarczy wysyłać SMS  o treści SR 09 pod numer 71160 (koszt SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT).

A kim jest ta wyjątkowa kobieta?

Od 13 lat charyzmatyczna Dyrektor Zespołu Szkół SFTPP w Szczecinie Dąbiu oraz Dyrektor Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli SFTPP. Od ponad 20 lat aktywnie działająca na rzecz edukacji i rozwoju dzieci i młodzieży. Wiceprezes Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej OGNISKO TONUS, które w swojej działalności statutowej ma za zadanie kształtowanie postaw prozdrowotnych w środowiskach lokalnych. Pomysłodawczyni i współorganizatorka Dąbskich Biegów Ulicznych dla mieszkańców Szczecina, w których co roku uczestniczą setki zawodników. Nominowana za zachęcanie mieszkanek i mieszkańców Szczecina do aktywności sportowej oraz zaangażowanie na rzecz promocji kultury fizycznej i profilaktyki zdrowotnej. Odznaczona Złotym i Srebrnym Gryfem Pomorskim, nagrodą przyznawaną przez Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego oraz Srebrnym Krzyżem Zasługi, nagrodą Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

Zasługi Izy można wyliczać bez końca.

Realizatorka aktywnej współpracy ze STOMIDO – Stowarzyszeniem Miłośników Dąbia. Współrealizator inicjatyw mieszkańców w kwestii restrukturyzacji dzielnicy Dąbie. Pomysłodawczyni stypendiów socjalnych, zdrowotnych i naukowych dla uczniów szkół Szczecińskiej Fundacji  Talent-Promocja-Postęp. Organizuje najróżniejsze akcje charytatywne. Ostatnie inicjowane przez Izę wydarzenia, to zebranie rekordowych 70 tys. zł w sztabie Szkoły w Dąbiu w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz „adopcja na odległość” przez Zespół Szkół SFTPP 8-letniej dziewczynki z Kenii, Kayele Lepalo, która będzie wspierana  w rozwoju i edukacji.

Także prywatnie Iza to pogodna i energiczna osoba, która jest zawsze tam, gdzie jest potrzeba – przy ludziach i zwierzętach. Bo to także wielka miłośniczka kotów i psów. Ciepła, ale stanowcza, taka, jaka powinna być trenerka życia. Żona, mama policjantki.
Absolwentka:
– Instytutu Kultury Fizycznej w Szczecinie,
– Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Szczecinie – zarządzanie placówkami oświatowymi
– Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Szczecinie – profesjonalny trener/wykładowca
– Menedżer Sportu
– Doradca metodyczny wychowania fizycznego
– Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności – piłka siatkowa, narciarstwo
– Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności – fitness nowoczesne formy gimnastyki
– Wieloletni wykładowca kursowych form pedagogicznych

Wspierajmy wartościowe postaci w naszych organizacjach. Dziękujemy z Państwa głos.