Aktualności

Wycieczka do Świnoujścia – projekt Jest wesoło i sportowo

7 maja uczniowie uczestniczący w zajęciach tanecznych i samoobrony w ramach projektu „Jest wesoło i sportowo” pojechali na dwudniową wycieczkę do Świnoujścia.

Największą atrakcją pobytu w tym pięknym nadmorskim kurorcie była niewątpliwie dwukrotna wizyta w Szkole Tańca „Jantar” w Świnoujściu. Pierwszego dnia, po zakwaterowaniu i pysznym obiedzie, dzieci pod kierunkiem profesjonalnej instruktorki ze wspierającym zespołem  tanecznym, uczyły się tańczyć hip-hopu. Do sił wracali spacerując brzegiem morza i napawając się widokiem zachodzącego słońca, zaś prawdziwym zwieńczeniem dnia był rajski widok fontann podświetlonych kolorowymi światełkami na świnoujskiej promenadzie.

Drugi dzień rozpoczął się rewelacyjną wizytą w oceanarium, gdzie ogromną atrakcją była obserwacja karmienia piranii i rekinów. Po obserwacji życia stworzeń i organizmów morskich uczestnicy wycieczki tanecznym krokiem udali się na nieodzowny pożegnalny spacer brzegiem morza, jako że punktem kulminacyjnym drugiego dnia był udział w kolejnym spotkaniu z tańcem; tym razem był to taniec towarzyski. W szkole tańca powitała dzieci przemiła para mistrzów tańca klasy międzynarodowej „S”. Natychmiast po pokazie tańców, rozpoczęła się nauka tańca; na pierwszy ogień „poszła” cha-cha, potem walc angielski i na koniec krótko rock and roll.

{phocagallery view=category|categoryid=25|limitstart=0|limitcount=0}